Strona główna | O nas | Reklama | Współpraca | Kontakt | | Logowanie | Regulamin |
logowanie
aktualności
(2010-04-09)
KURS TYPU DEx-II DLA UŻYTKOWNIKÓW URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW OCHRONNYCH W PRZESTRZENIACH ZAGROŻONYCH WYBUCHEM
Kurs adresowany jest do osób eksploatujących i nadzorujących eksploatację urządzeń i systemów ochronnych w rzestrzeniach zagrożonych występowaniem atmosfery wybuchowej w pozagórniczych zakładach przemysłowych, w których występują miejsca sklasyfikowane jako strefy zagrożenia wybuchem.

(2010-04-09)
Warsztaty Naukowe - Forum Walidacji - "Kwalifikacja urządzeń i systemów pomocniczych"
Stowarzyszenie ISPE Polska serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Warsztatach Naukowych ISPE Polska - Forum Walidacji pt.:"Kwalifikacja urządzeń i systemów pomocniczych" organizowanym w dniach 17-18 maja 2010 r. w Hotelu MDM w Warszawie. 

(2010-04-09)
Seminarium IT w logistyce i przemyśle
Trade Media International  zaprasza do udziału w organizowanym już po raz drugi seminarium IT w logistyce i przemyśle. Odbędzie się ono 15 kwietnia 2010 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

(2010-04-01)
WIELKANOC 2010


(2010-03-12)
Rekordowe targi laboratoryjne - EUROLAB 2010
Podczas XII Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab, które odbyły się w dniach 3-5 marca 2010 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, zaprezentowało się najwięcej jak do tej pory wystawców - 155. Rekordowa liczba wystawców, tysiące zwiedzających z branży - 4809 osób, a także szczelnie wypełnione sale konferencyjne potwierdzają, że były to wyjątkowo udane targi.

(2010-03-12)
Konferencja organizowana przez ISPE Polska i Polpharma S.A.
Zapraszamy na międzynarodową konferencję organizowaną przez Stowarzyszenie ISPE Polska oraz Polpharma S.A. Będzie to niepowtarzalna okazja na zapoznanie się z najbardziej aktualnymi tematami jakie są obecnie dyskutowane w przemyśle farmaceutycznym.

szukaj w katalogu


nadchodzące wydarzenia
najnowsze na giełdzie
newsletter
Chcesz być na bieżąco?
najnowsze produkty
najnowsze firmy
Partnerzy: strony internetowe Olsztyn strony www Olsztyn myjki ultradźwiękowe układanie kostki brukowej Olsztyn, hurtownia gsm restauracja Mrągowo nowe mieszkania Olsztyn www.horpyna.pl adwokat toruń budowa kurnika okna pasywne zespół folkowy Super grawer Olsztyn Profesjonalnie.
Copyright by PHARMAPORTAL 2015